KONST / Litografier / Färglitografi 13062532
nr 1306 2532
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 53/300. Motivet: 27x26 cm
Utrop:
400 kr
Såld:
200 kr
måndag 10 februari 2020
kl 18:05:12
6/2 16:37:58
150 kr
7/2 13:24:35
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson